Kaalulangus PowerPoint

Pagnoux C et al. TÜK 21 aastane mees Kui suudate täita 6-nädalase plaani ja treenida kui see on üks teie eesmärkidest , lubate end ühel nädalapäeval väljas süüa. Kõht on pinges. Aneurüsmid aordikaare piirkonnas.

Presentation on theme: "Vaskuliitide radioloogiline diagnostika"— Presentation transcript: 1 Vaskuliitide radioloogiline diagnostika Maksim Zagura IV aasta resident 2 Vaskuliit Vaskuliit Protsess, mida iseloomustab veresoonte põletik ja nekroos, millega kaasneb tavaliselt veresoone valendiku vähenemine ja isheemilised nähud veresoone poolt varustatavates kudedes Stenoos või oklusioon Aneurüsm Isheemia Veritsus Histoloogiliselt on iseloomulik endoteelirakkude turse, erütrotsüütide ekstravasatsioon, veresoone seina infiltratsioon granulotsüütide ja lümfotsüütidega ning fibrinoidne nekroos Intima paksenemine Media nekroos Sanders JS et al.

Nephron Clin Pract Intima paksemine, media ja adeventiitsia nekroos Fibroos 4 Immuunkomplekside tekkega seotud väikeste veresoonte vaskuliidid Henoch-Schönleini purpur IgA vaskuliit Krüoglobulineemiline vaskuliit Keskmise suurusega veresoonte vaskuliit Nodoosne polüarteriit Kawasaki haigus ANCA seotud väikeste veresoonte vaskuliidid Mikroskoopiline polüangiit Wegeneri granulomatoos granulomatoos polüangiidiga Churg-Straussi sündroom eosinofiilne granulomatoos polüangiidiga Suurte veresoonte vaskuliit Temporaalarteriit hiidrakuline arteriit Takayasu arteriit ANCA - neutrofiilide tsütoplasma vastased antikehad Jennette JC et al.

Nat Rev Rheumatol ; — N Engl J Med ; 50— Salvarani C et al. Nat Rev Rheumatol ; 8: — Tugev valu paremal temporaalsel, mälumislihaste nõrkus, nägemishäired. Hauenstein C et al. Rheumatology ; — Mõlemapoolselt jälgitav pindmiste temporaalarterite seina paksenemine Kaalulangus PowerPoint kontrasteerumine.

Temporaalarteri histoloogiline preparaat.

Kaalulangus PowerPoint

Endoteelirakkude turse ja neutrofiilne infiltratsioon. Ness T et al. Semin Arthritis Rheum ; — Radiographics ; — Seinapidine paksenemine kopsuarterites mõlemapoolselt, mis ulatub segmentaararteriteni. Aneurüsmid aordikaare piirkonnas.

Toitumishäiretega seotud endokriinsed muutused

Loricera J et al. Katabathina VS et al.

class 5 day 1kaal ppt

Ise on valu vastu võtnud käsimüügiravimeid, neist leevendust ei ole saanud. Iiveldust, oksendamist ega kõhulahtisust ei esinenud. Paremal TM-liigese alusi näha 1x2 cm armkude, palpatsioonil valutu paranenud furunkel.

 1. Мы не были там со времени перестройки Рамы.
 2. Ты был прав.
 3. KAALULANGUS PIKAAJALISE DIEEDIPLAANI KAUDU PARIM HEA TERVISE JAOKS - TERVIS -
 4. Kuidas pingutada loua nahka parast kaalulangust
 5. Здесь выделены отдельные области для каждого элемента Галактики, который воздействует на эволюцию и в свой черед изменяется под ее влиянием.
 6. "Вновь, - подумала Николь, усилием воли возвращаясь к настоящему, - вновь мы собрались вместе".

Kaasuvana hüpertooniatõbi, II tüüpi diabeet. TÜK 20 aastane mees Kõhuaordi sein muutuse kõrgusel paksenenud, esinevad seinapidised lubinaastud. Võetud verekülvid. Alustatud AB ravi: tbl. Metronidazoli mg x 3. TÜK 21 aastane mees Patsient on palavikuvaba. Kõht käib läbi. Düsuurilisi vaevusi ei esine.

Tehti korduv KT-uuring Kaalulangus PowerPoint ja vaagnast.

Seotud tooted

Saatediagnoosid: Mesenteriaaltromboos? KT dünaamikata võrreldes eelmise KT-ga.

Kaalulangus PowerPoint

Kõht on pinges. TÜK 22 aastane mees Ümbritsev rasvkude on vedelikuga infiltreeritud, jälgitavad on reaktiivsed lümfisõlmed, mis on võrreldes KT-uuringuga suurenenud. TÜK 24 aastane mees Vahetati AB ravi: oksatsilliin 2g x 6. Fikseeritud exitus letalis. Lahang: Kõhuaordi seinas neeruarteritest distaalsemal on rebend pikkusega 3 cm. Retroperitoneaalses koes ja kõhuaordi ümber rohkelt imbibeerunud mustjapunaseid verehüübeid.

Kokid värvuvad siniselt. Rohke neutrofiilne infiltraat kõhuaordi seinas ja ümbritsevas rasvkoes. Ühine maksaarter ja ka põrnaarter arteriaalses faasis ei tule nähtavale. Maks kontrasteerub portaalveeni süsteemi kaudu. Paremahümatoosses faasis põrna Kaalulangus PowerPoint ei esine.

Kaalulangus täiskasvanutele - Vihjeid -

PERH 29 aastane poiss Tr. Kõhukoopast eemaldati ~4,5 liitrit verd. Pärast operatsiooni oli patsient üliraskes seisundis: süstoolne vererõhk 25 mmHg, pupillid maksimaalselt laienenud.

 • Vaatused: Väljavõte 1 Kopsuhaiguste tähtsamad sümptomid Alan Altraja, TÜ Kopsukliinik Kopsuhaiguste peamised sümptomid Köha, hingeldus, veriköha, rindkerevalu Peamisi põhjusi tervishoiuteenuste poole pöördumiseks maailmas 2.
 • И теперь, после сегодняшнего дня, определенно одного из худших в моей жизни, мне предстоит не одно, а два очень сложных дела.
 • Priooni haigused - [PPT Powerpoint]
 • Он все еще полагает, что октопауки дважды покусились на его права: похитив тебя и повлияв на наследственность дочери.
 • Loplik sihtskaalulangus

Osakonnas tekkis südame seiskus. Elustamine ebaefektiivne. Fikseeritud surm. Pagnoux C et al.

MS PowerPointi harjutused -

AMS-i harudes on mitmeid aneurüsme. Niudesoole varustavate harude distaalsetes osades on oklusioonid. Seljavalu, hematuuria, proteinuuria. Howard T et al. Tech Vasc Interv Radiol ; — Stanson AW. Autoimmunity Reviews ; — Shulma S et al. Khanna G et al. Alustati antiagregantravi aspiriini ja klopidogreeliga. Mõlemad aneurüsmid sisaldavad trombimasse.

Kaalulangus PowerPoint

Prijic C et al. Tromimassid on lüüsunud. LAD aneurüsm on sama suurusega. Hiliskontrasteerumine südame tipus ja vasaku vatsakese eesseinas. RCA Prijic C et al. Jennette JC et al.

Kaalulangus PowerPoint

RadioGraphics ; — Kuuendal haiguspäeval tekkis tugev, hootine kõhuvalu. Hiidrakuline granulomatoos-nekrootiline süsteemne vaskuliit Tsütoplasmaatiliste neutrofiilide vastaste antikehade cANCA tiitri tõus Soodustavad tegurid: ülemiste hingamisteede ägedad infektsioonid, kokkupuude kemikalidega Pb, Hgvereülekanne, perekoondlik eelsoodumus Granuloom 1. Paremal alaväljas 2 ümarvarju läbimõõtudega 7cm ja 3cm.

 • Slaidi sisestamine ei ole aga ainus protsess, mida saate PowerPointi abil teha.
 • Presentation on theme: "Vaskuliitide radioloogiline diagnostika"— Presentation transcript: 1 Vaskuliitide radioloogiline diagnostika Maksim Zagura IV aasta resident 2 Vaskuliit Vaskuliit Protsess, mida iseloomustab veresoonte põletik ja nekroos, millega kaasneb tavaliselt veresoone valendiku vähenemine ja isheemilised nähud veresoone poolt varustatavates kudedes Stenoos või oklusioon Aneurüsm Isheemia Veritsus Histoloogiliselt on iseloomulik endoteelirakkude turse, erütrotsüütide ekstravasatsioon, veresoone seina infiltratsioon granulotsüütide ja lümfotsüütidega ning fibrinoidne nekroos Intima paksenemine Media nekroos Sanders JS et al.
 • PPT - Toitumishäiretega seotud endokriinsed muutused PowerPoint Presentation - ID
 • Praegu eavad paljud noored kaalulangetamie eemärke.
 • Oz poletada rasva

Mediastinumis on lümfisõlmed läbimõõduga kuni 12 mm. TÜK 48 Transtorakaalne biopsia parema kopsu ülasagaras paiknevast koldest.

Kaalulangus PowerPoint

Veresoonte seintes näha lümfotsütaarne põletikuinfiltraat. Histoloogilise leiu ja immuunhistokeemiliste uuringute alusel on tegemist nekrootilise mädase põletikulise protsessiga, kus säilinud residuaalsed alveolaarsed struktuurid. Maliigset kasvajalist protsessi diagnoosida ei saa. Transtorakaalne biopsia parema kopsu ülasagaras paiknevast koldest.

Ravi statsionaaris S. Parem bronhiaalpuu ii. Vasakul B suistiku limaskest hüpereemiline, kaetud miliaarsete granuloomidega. PERH 50 aastane naine Vasaku kopsu ülasagaras ulatusega kopsu hiilusesse on tsentraalse lagunemisega lisamass mõõtmetega 6 x 7,3 x Kaalulangus PowerPoint cm.

Kaalulangus PowerPoint

PERH 51 aastane naine Histoloogiline leid Preparaadis domineerib nekrootiline detriit, Kaalulangus PowerPoint hulgas eristuvad histiotsüütide fookused. Nekroosi hulgas leidub hajusalt püknootiliste tuumadega põletikulise atüpismi tunnustega epidermoidseid rakke, neutrofiile ja makrofaage.

Jääb kahtlus granulomatoossele põletikule. Vasaku kopsu ülasagara eesmises segmendis tsentraalse lagunemisega lisamass 3,2x3,7x4,1cm, mis võrreldes eelmise KT-uuringuga mõõtmetelt vähenenud.

Viktoriinid ja testid

Lisamassi ümber vähest ebakorrapärast kopsukoe tihenemist. Patsiendi enesetunne hea. Palavikud kadunud. Vereanalüüsides põletikuleid puudub.