Kaalulangus Vloggers

Perekonnaseis : Abielus. Mainitud platoode ületamiseks on mitmeid viise alates treeningu intensiivsuse ja kestvusega mängimisest kuni harjutuste muutmiseni.

Lindude mune kaalulangus

Kaal on paljudele inimestele väga hell teema ja paljud on minu käest küsinud selle kohta. Vahetusaastal on klassika see, et poisid võtavad alla ja tüdrukud juurde, see on lihtsalt see kuidas stress meid mõjutab.

Ma isiklikult võtsin USAs natuke alla 10kg juurde ja tagasitulles võtsin veel juurde, sest tagasitulek oli veel raskem kui ootasin. Eelmine kevad ma võtsin end kokku… ning kuna paljud on minult küsinud, et kuidas ma seda tegin, siis ma panen siia kirja.

Kaal on paljudele inimestele väga hell teema ja paljud on minu käest küsinud selle kohta. Vahetusaastal on klassika see, et poisid võtavad alla ja tüdrukud juurde, see on lihtsalt see kuidas stress meid mõjutab. Ma isiklikult võtsin USAs natuke alla 10kg juurde ja tagasitulles võtsin veel juurde, sest tagasitulek oli veel raskem kui ootasin.

Nii veider kui see ka ei Kaalulangus Vloggers, siis esimesed 5kg ma kaotasin puhtalt oma mõtteviisi muutmisega. Ma ei muutnud enda mõtteviisi teadlikult, see lihtsalt juhtus, ma sain enesekindlamaks ja õppisin end armastama.

Endale positiivsete mõtete sisendamine muudab, kõike.

Rasva poletamine maantee jalgrattasoit

Self love is a must! Kui ma nägin, et mu kehakaal langes, siis ma sain aru, et see ei olegi tuumafüüsika, see on tehtav! Ma liitusin Reval Spordis nädala programmiga.

Kaalulangus kulm viirus

See ei ole mingi imeprogramm, kui ise ei viitsi end kätte võtta, siis see lamp, aga kui Sa tõesti tahad ja viitsid, see on epic! Mul oli imeline treener, kes oli nõu ja jõuga abiks, aga enamus töö teed siiski Sina ära.

 1. Tervislik ja mõistlik kaalulangetus võtab aega, kuid on tegureid, mis võivad seda pärssida.
 2. Köögiviljad kaalulangus - 6-pack abs muutmine 8.
 3. Tervise- Ja Spordiblogijate Toitumis- Ja Kehakaalu Alandamise Näpunäited | Kaalukaotus
 4. Tema tööülesannete hulka kuulus meteoroloogi ja reporteri töö.
 5. Köögiviljad Kaalulangus - 6-pack Abs Muutmine 8. Päev

Hea näide on sellest on Kaalulangus Vloggers 2 tuttavat, nad käisid sama treeneri juures ja tegid sama programmi, üks võttis 12kg alla, teine 0kg. See näitab kui tähtis on see, et Sa tahad seda teha, ei karda trenni ja toitumine peab olema korralik!!!

Tuina salendav massaaz

Ma kunagi ei arvanud, et toitumine mõjutab nii palju minu keha, aga woah… Ma järsku sõin pea topelt rohkem kui enne, aga palju tervislikumalt. Trenni tegin ma üldjuhul 4x nädalas, tavaliselt 3x grupitrenni ja 1x jooksmas. Rasva toonimise lihaste poletamine pump on üks parimaid asju, ausalt!

9 võimalikku põhjust, miks su kaal ei lange

Isegi kui ma ei võtnud ala 12kg alla, siis tegelikuses see muutus ka 5kg nii suur…. Ma ei mõistnud seda enne kui treener tegi mulle lõpu mõõtmise… Näiteks, jalgadelt kaotasin kokku 4cm ümbermõõdust, mis on mega suur asi!

 • Parimad asjad kaalukaotuse kiirendamiseks
 • Fitness, Ilupeegel, Kaalulangus, Pole Probleeme
 • Fitness, ilupeegel, kaalulangus, pole probleeme Fitness, ilupeegel, kaalulangus, pole probleeme Peegel-efekt Olen nüüd mõnda aega mediteerinud ja kasutan peegliefekti väga tõhusalt.

Isegi kui ma oleks 1kg alla võtnud, see oleks olnud mega suur asi! Ma polnud kunagi mõelnud, et mul võiks olla toitumise tõttu terviseprobleeme, aga kui mul esimene kord vaadati kehaanalüüsi tulemusi, siis minu rasvaprotsent oli väga kõrge… Ühesõnaga, Sa ei saa võtta alla teiste jaoks, kui Sa tahad kaalu kaotada, siis see peab olema Sinu enda jaoks, nii Sa säästad oma närve ja arvatavasti ka naudid seda protsessi rohkem.

 • 30 10 Kaalulangus Renton tundi
 • Mitmesugused, Youtubers | Mai
 • Kes saaks teid hea alguseni viia kui eesliinil olevad blogijad?

Sa ei saa sundida end alla võtma! Kui Sa ise pole veel valmis, siis alusta vaikselt, ära hüppa pea ees vette, take baby steps!

Tervise- ja spordiblogijate toitumis- ja kehakaalu alandamise näpunäited

Kasvõi algul muuda väikseid asju, tee hommikul putru piima asemel veega mida mina isiklikult ei Kaalulangus Vloggers, ma panin piima pooleks veega ja maitses täpselt nagu täiesti piimagvaheta tavaline pasta täistera pasta vastu, vaheta sai leiva vastu. Lisaks ma olin jube kehv vee tarbija, no lihtsalt ei mäletanud koguaeg vett juua, tobe.

Aga ma mingi hetk ostsin endale normaalse veepudeli ja igakord kui ma läksin kuhugi, siis ma võtsin selle kaasa, nt kooli või kui läksin sõbranna poole. Kui Sul on see veepudel kõrval, siis Sa jood, mõtlemata.

Kaalulangus?!

Aga tõsi ta on, kui saab selle palli veerema, siis see läheb päris kergelt, ei tohi lihtsalt alla anda! Siin on näha kui rahulikult kaal alla läks, tänu sellele kui ma nt nädala USAs olin, siis kaal ikka langes, kuigi ma ei teinud trenni ja sõin nagu homset poleks.

Kaalulangus ja magamiskahjustus

Lisaks peale seda kui programm lõppes läksid veel kg ja nüüd AASTAAEGA hiljem niimoodi, et ma ei tee trenni vahepeal tegin, peaksin jälle tegelt end kokku võtma on mul kaal ikka kg. Mis näitab taas, et kui ei kiirusta ja võtta stabiilselt alla, süüa normaalselt, siis see kaal jääb!