Kaalulangusoli massaaz. Kaalukaotuse asemel lisakilod! - Naistekas

See oli klassikaline stressihoog. Buduaari foorumi: tselluliidi massaaž.

Sellel Kaalulangusoli massaaz on 1 vastus Teekond koos Viljandi Kehastuudioga sai alguse 1. Selle projektiga alustades lootsin, et võtan tervislikult kaalus alla ning seeläbi olen tervem ning õnnelikum. Tegelikult aga muutsin oma elu ja selle stiili.

Treener Viigiga leppisime kohe alguses kokku, et me ei võta seda kui projekti, vaid ikka kui elustiili Kaalulangusoli massaaz. Trennid toimusid keskmiselt korra nädalas ning võtsin juurde kaks korda kuus Mellilt HCG ja kaalulangus massaaži. Viigi vaatas üle minu senise toitumise ning nõustas mida võiks välja jätta ja mida asendada.

Toitumine üleüldse oli hell teema. Kogused, mida tarbisin, olid liiga suured ning tarbisin liiga palju suhkruseid jooke.

Kaalukaotuse asemel lisakilod!

Need viimased asendasime veega ning vahest harva lubasin omale coca-cola zerot. Pidupäevadel oli lubatud siiski väike maiustamine koogiga. Kaalulangusoli massaaz ei ole mul korralikult toiminud menstruaaltsükkel. Ei ole regulaarne ning tihti käis ainult koos rohtudega. Ja seda siis olles erinevates kaaludes, ent korralikult ei toiminud kunagi.

Väga suur oli minu üllatus, kui ilma rohtudeta juba esimesel kuul nad mind külastasid. Mõtlesin, et see on juhus. Keha on šokis. Toitumine, trenn.

Toiduhullu päevaraamat II

Täna, seitse kuud hiljem võin öelda, et see ei olnud juhus. Kõik toimib nagu kellavärk ning naistearst on rohkem kui rahul selle tulemusega. Rohte ei ole pidanud kordagi kasutama.

  • Rasvapoleti kilpnaarme probleem
  • Massaaž salgavates spaades
  • Tulekahju pomm rasva poletid
  • Kas stressi all on võimalik kaalust alla võtta ja kui ohtlik see on - Psühhoos

Kas see on toitumisest, trennist või lpg-st? Ma ei tea. Selle teekonna ette võtmisel ei osanud ma isegi loota sellist tulemust. See on minu jaoks suurim võit! Teine kõige suurem muutus toimus minu peas.

Bai Lan Hiina massaaži salongi uued põnevad teenused. Chinese massage salon Bai Lan, Tallinn.

Suhtumises toitu, iseendasse ja liikumisse. Otsustasin, et teen seda kõike iseendale ja mitte kellegile teisele.

Massaaž tselluliidi vastu odav

Viigi toetas igal sammul oma positiivsusega ning sisendas, et ma suudan kõike. Õppisin ennast hindama ning jätsin maha ebaterve suhte ning leidsin inimese, kes mind päriselt armastab.

See ei oleks enne olnud võimalik, kui ma iseennastki ei armastanud.

  1. Mini kaalulanguse valjakutse ideed
  2. Rasva kadu sidruniga
  3. Sellel postitusel on 1 vastus Teekond koos Viljandi Kehastuudioga sai alguse 1.

Kaalulangus oli vajalik ja kindlasti jätkan sellega. Suurim võit aga oli enese leidmine ja armastama õppimine, mida ma ei osanud oodata.

Olen tervem nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Ning mis kõige olulisem - ma olen õnnelik! Mõtled küll, et trenn on trenn. Viljandi kehastuudios on nii toetav naispere ning innustav õhkkond, et lisaks trennile on see iga kord ka teraapia.

Massaaž salgavates spaades

Sinna tahad veel ja veel, ikka tagasi. Suurim tänu Viigile ja Mellile, et ikka jaksate ning nii südamega teete oma tööd! Aitäh Viljandi Kehastuudiole, et meil olemas olete!