Kulm kaalulanguskamber. Video: ЖИЗНЕННЫЕ ПРОБЛЕМЫ ДЕВУШЕК | апвоут реддит 2021, Mai

Kui me sisenesime kambrisse ja pöörasime sisse suitsutatud privaatsuse režiimi , anti mulle Beats'i traadita kõrvaklapid ja palusin oma lemmikmuusikat, et hoida mind pumbatuna. Üks liiter vedelat lämmastikku poolt vaporizing moodustab umbes liitrit gaasilist. Muud uuringud toetavad ka mõtet, et krüoteraapia toimib kõige paremini, kui seda kombineeritakse teiste kaalulangetuse strateegiatega - näiteks treeninguga.

Ja kas on tõesti põhjus? Ma olen see inimene. Kulm kaalulanguskamber on alati vähemalt üks, kes ei suuda kunagi soojeneda, isegi elades päikesepaistelises Lõuna-Californias. Niisiis, miks ma peaksin ma kogu keha krüoteraapia suhtes kogu keha, siis koht, kus sa seisad peaaegu alasti kambris, mis on seatud kraadi alla nulli kuni kolmeks minutiks?

Noh, sest väidetakse, et mõned päris suured kasu tervisele on, ja ma arvasin, et kui ma olen kogu aeg külm, siis kui palju halvem ma tunnen? Krüoteraapia on üks tervishoiutööstuse uusimaid märksõnu, kuid praktika on tegelenud juba vähemalt eKr.

Kas olete kunagi kehale jäänud valu ja põletiku vähendamiseks? Lühidalt öeldes on krüoteraapia, mis tähendab lihtsalt keha ravimist äärmiselt külmaga. Veel üks versioon on jäävannid, mida kasutavad nii eliidi sportlased kui ka nädalavahetusel Kaalulangus Washingtoni tee nii lihaste kui ka treeningute järel.

Aga mis siis, kui oli kiirem ja lihtsam viis ravida neid valutavaid lihaseid kui istudes 20 minuti jooksul jäävee vannis? Sisenege krüoteraapiakambrisse. Jaemüüja pakub oma klientidele erinevaid võimalusi, näiteks vananemisvastaseid Kaalulangus rist treener, naha noorendamist ja vitamiinide võimendamist, samuti toidu Kulm kaalulanguskamber testimist, geneetilise sobivuse katsetamist ja kohandatavaid IV tilgutusi, et tegeleda erinevate vajadustega.

Kui ma saabusin, tundsin ma kohe rahulikult.

Eksperdid on skeptilised, pakkujad ei tee koostööd

See on ilus, kaasaegne ruum, kus on pehmed valgustatud riiulid ja helepruunid. Mis on tegu keha külmutamisega? Kohtasin Kevin Peake, NextHealth'i presidendiga. Kui on keegi, kes peaks siin pakutavate ravimeetodite puhul olema kõndimisreklaam, on Peake. Kõrge ja sportlik, kadestusväärselt sileda naha ja säravate siniste silmadega käis ta läbi krüoteraapia ja kuidas, kasutades selliseid ravimeid ja teisi teenuseid NextHealth, püüab ta muuta tervishoiu maastikku.

Peake märkis, et neil on esimene mitte-lämmastiku krüoteraapia kamber, mis koosneb hüperoksüdeeritud sunnitud suruõhust, ohutumast valikust, mis kõrvaldab mure surmaga lämmatada nagu Ja selge, et NextHealth'i kamber on rohkem saun kui "kamber", välja arvatud selle asemel, et seda ümbritseks puit, siis olete ümbritsetud klaasiga.

Võite valida, kas klaas on selge, kui olete inimestesse, kes vaatavad teid külmutatult, või võite Kulm Kulm kaalulanguskamber privaatsusrežiimile - klaasi suitsetamine lülitiga.

Mis on krüoteraapia kehakaalu langetamiseks

Nende klaaside sees on veel üks väiksem klaasuksega tuba. Seal toimub tegelik tegevus. Ruumi hoitakse kogu päeva samal temperatuuril, optimeerides iga inimese kasutamist, selle asemel et ruumi seiskuda ja muutuda tasakaalustamata nagu vanemad meetodid.

Cryotherapy - külm ilu Eelised Külma ravi võib olla vähem efektiivne kui soojaravi. Mõningatel juhtudel, külma eelistatakse, mistõttu igal aastal inimeste arv, kes on huvitatud krüoteraapia, rohkem. Positiivne mõju madalate temperatuuride mõju organismile teada, et inimkond juba sadu aastaid, ja rohkem arenenud iluravi ja meditsiin, rohkem rahulolevaid kliente meile oma varad nende sõbrad. Ja seal on juttu.

Kulm kaalulanguskamber aktiveerib kollageeni tootmist noorema nahaga. Kõik head keha asjad hakkavad lööma - nagu endorfiinid, serotoniin ja adrenaliin.

Kulm kaalulanguskamber

Ta soovitas krüoteraapiat vähemalt kord nädalas ja kuna ravi on kumulatiivne, tehes seda kaks kuni kolm korda, et näha optimaalset mõju. Muidugi tahtsin teada mis tahes kaalulanguse kasust.

Krüoteraapia külmaga: kaalulanguse eksperdid on skeptilised Krüoteraapia külmaga: kaalulanguse eksperdid on skeptilised Kuna läänemaailma inimestel on toiduga varustamine liiga suur, on nad pidanud tegelema ülekaalulisuse probleemiga. Ja kulutab raha rasvadest vabanemiseks. Viimane kehakaalu langetamise hullumeelsus on krüoteraapia, mis töötab koos külmakambritega. Idee tundub mõistlik, kuid eksperdid on skeptilised.

Sa võid põletada paar sada kalorit, kuid sellest ei piisa, Kulm kaalulanguskamber seda kasutada kaalukaotustööriistana. Krüoteraapiat ei tohi segi ajada ka rasva külmutamisega, nagu CoolSculpting, protsess, mille käigus rasvarakud on külmutatud ja surevad. Ma ütlen talle, et ma olen järgmise sammu jaoks valmis.

Vähemalt ma arvasin, et ma olin. Seansi jaoks sobivad Pärast kohustusliku vererõhu möödumist lugesin ja täitsin oma haiguslugu, käis ta mööda riietusruumi, kus olid kõik ümbritsetud rätik, sokid, sussid, kindad, labakindad ja näomaski.

Kulm kaalulanguskamber muutsin, jättes oma spordi rinnahoidja ja aluspesu kuid see on ka vabatahtlik. Enne väljumist kontrollisin ma läbi seina käepärase juhendi, et veenduda, et ma poleks astunud sammu ja et kõik kaitsevahendid oleksid paigas. Biomeetriliste testide ja teaduse laboratoorse pealisrõivaga hakkas ta tundma end väga meditsiiniliselt, kuid mida arstid sellest tegelikult ütlevad?

Portsmouthi ülikooli spordi- ja treeningteaduse osakonna vanemteadur Joseph Costello Kulm kaalulanguskamber õppinud palju aega, uurides krüoteraapiat, püüdes sellele küsimusele vastata.

Ta viitas mulle oma Kas ma saan külmutada?

Kulm kaalulanguskamber

Kui me sisenesime kambrisse ja pöörasime sisse suitsutatud privaatsuse režiimianti mulle Beats'i traadita kõrvaklapid ja palusin oma lemmikmuusikat, et hoida mind pumbatuna. Tuleb välja, et kõrvaklapid ei ole lihtsalt lahe. Järgnevad võivad olla kuni kolm minutit.

Ma andsin talle oma villase kinda läbi pisipiltide ja astusin sisse, mis tundus liha kappi.

Mis on "külmaravi"?

Ei ole halb, ma arvasin. Pole ime, et Los Angeles Lakersil on piisavalt krüoteraapiat, et neil oleks oma koolitamisruumis kamber. Keegi Lakersis ei kommenteeriks selle kasutamist, kuid tundub, et see on kiirem variant lihaste taastumiseks kui traditsiooniline meetod istuda jäävannis 20 minutit. Kuid isegi ilma teadustõenditeta, mis toetasid selle kasutamist, hüppasid krüoteraapia rongile ka mitte-sportlased nagu Tony Robbinshave.

  1. Kuidas kaalus alla võtta ja keha effektiivsemalt tööle saada?
  2. Krüoteraapia – kasulik külm ilu ja tervis

Eneseabi superstaar alustab oma päeva krioteraapiaga - nagu külma külma tassi kohvi. Muidugi miks mitte? See tundus külm, kuid kummaliselt talutav. Ma hakkasin tantsima natuke, kui 30 sekundit istungisse, ventilaator ründas ja äkki sai viis korda külmemaks - nagu keegi hõõrus hiiglaslikke jääkuubikuid kogu mu kehaosades.

Ma tantsisin raskemini ja 30 sekundit hiljem oli Kulm kaalulanguskamber taas vastuvõetav.

Kulm kaalulanguskamber

Ma vaatasin kella. Vaid üks minut alla, poolteist minutit minema.

Kulm kaalulanguskamber

Aga selgus, et ventilaator käivitub iga kahe 30 sekundi järel, lisades sallivuse rulluisutajale, millele järgneb hingemattev, pisarad külmutavad-põsed. Ka minu laul lõppes enne, kui mu aeg oli, seega on siin näpunäide: valige laulu, mis kestab vähemalt nii kaua kui ravi. Lõpuks avas Peake mulle ukse ja astusin väljapoole.

Krüoteraapia külmaga: kaalulanguse eksperdid on skeptilised

Tundsin üllatavalt virgutatult ja tundsin teadlikkust. Ma olin imelikult külma sellel ootuse-värisemise viisil.

Minu nahk tundis puudutatult külmana, kuid mul ei olnud ebamugavalt luu-jahutavat tunnet. Ma läksin tagasi riietusruumi ja vaatasin oma peegeldust.

Kulm kaalulanguskamber

Ma nägin, et oleksin mattunud. Järe värisemine hõlmas mu ripsmeid ja juukseid.

Menetluste liigid

Ma sain riietuda, leevendada, see oli üle ja leevendasin, et ma ei tundnud midagi külmemat kui tavaliselt. See võttis aega, et moodustada vastus. Tundsin nii jahutatud jah, pun mõeldud. Ja kuigi ma ei olnud kindel, et mul oli energiat töötada, tundsin ma nii hea kui mina pärast suurt massaaži: puddly ilma õlidest rasvata. Võib-olla on see õnnistatud tunne krüoteraapia tõeline võlu.

Kas krüoteraapia võib aidata mul kaalust alla võtta?

Kas ma tunnen end paremini, sest ma olen nii vabastatud, et ma enam ei külmutada? Või on mingisugune endorfiini vabanemine, mis aitab leevendada valu? Dr Malachy McHugh, kes juhib multidistsiplinaarset uurimisrühma ja on Ameerika spordi meditsiinikolledži kolleeg, Ameerika Ortopeedia Spordimeditsiini Ühingu liige ja Ortopeedilise Uurimisühingu liige, ütleb, et pole piisavalt tõendeid toetavad krüoteraapia väiteid.

Lisaks märgib ta, et külma vee kastmisega on taaskasutamisel ikkagi väike kasu.

Krüoteraapia väidetavad eelised kehakaalu langetamiseks

Mõned uuringud on näidanud väikseid kasulikke mõjusid, kuid uuringute summa on täiesti selge, et siin ei ole olulist mõju. Ütle mida? See pole mitte ainult kättesaadavam, vaid see on palju odavam kui istung. Mis puutub saidipõhistesse vigastustesse, siis ütles McHugh, et eelistatud ravi on vana kooli jääpakend. Eesmärk oleks suunata vigastatud kude valu leevendamiseks ja Rapid kaalulangus vanadus verevoolu ning vähendada kohalikku ainevahetust, et piirata Lite N Easy Kaalulanguse ulevaated vigastusejärgset põletikulist vastust, mis põhjustab valulikku turset.

Nii et kus see meid lahkub? Kas kogu keha krüoteraapia kasutamine on kasulik või mitte? Ma arvan, et see kõik tuleb tarbijale. Pärast krioteraapiakambrite töötlemist tundsin end õnnelikuna ja lõdvestununa ning sel ööl ma magasin paremini kui nädalatel.

Kindlasti ei tee see Kulm kaalulanguskamber. Ja kui online-ülevaated on kaalukad, näivad NextHealth'i kliendid oma krioteraapiaga väga rahul. Populaarsed Kategooriad.