Slimming Live

Minu jaoks on üks olulisemaid omadusi see, et Ecamm Live'il on uskumatud juhtnupud, et saaksin oma seadeid reguleerida Logitech BRIO veebikaamera suumimine ja panoraamimine, heledus, temperatuur, varjund, küllastus ja gammafiltreerimine. Reaalajas jälgimine - Jälgige oma ülekannet ühendatud ekraanil.

Kaalulangus palli

Ecamm Live: Peab olema tarkvara iga otseülekande jaoks Teisipäev, september 1, Douglas Karr Mõni nädal tagasi jagasin, kuidas olin oma uue kokku pannud kontorina otseülekande ja taskuhäälingu jaoks.

Postitusel oli üksikasjalikku teavet riistvara kohta, mille olin kokku pannud Varsti pärast seda rääkisin oma hea sõbra Jack Klemeyeri, a sertifitseeritud John Maxwelli treener ja Jack ütles mulle, et mul on vaja lisada Ecamm Live minu tarkvaratööriistade komplekti, et oma otseülekanne üles tõusta. Tarkvara on tõeliselt geniaalne, võimaldades teil oma süsteemis luua virtuaalse kaamera, kus teil on reaalajas voogesituse jaoks mis tahes arv täiendusi.

Kaalulangus varisemine ajal perioodil

Helisisendid - Kasutage heli edastamiseks mis tahes ühendatud mikrofoni. Roheline ekraan - Muutke oma tausta nende stuudiokvaliteediga rohelise ekraani funktsiooniga.

Keskmine kaalulangus 6 nadalat

Overlays - lisage otseülekandesse tekst, loendurid, vaatajate kommentaarid, alumised kolmandikud ja graafika, näiteks ettevõtte logo. Reaalajas jälgimine - Jälgige oma ülekannet ühendatud ekraanil.

Sleimming korge vooririided

Salvestatud stseenid - saate stseene eelnevalt koostada koos ekraanil olevate pealkirjade ja jagatud ekraanidega. See on olnud minu jaoks kasulik, kus mul on stseene iga oma ettevõtte jaoks.

Все телескопы были обращены к небесам, астрономы и обсерватории оспаривали друг у друга право первым обнаружить еще одного Раму. Но очередного зрелища не последовало. Во второй половине 2130-х годов экономический бум, отчасти усиленный общемировой реакцией на Раму, внезапно закончился.

Ekraani jagamine - voogesitage oma esitlusi, õpetusi ja demosid ühe klõpsuga. Valige, kas soovite jagada kogu oma ekraani või lihtsalt mõnda konkreetset rakendust või akent.

Lisage otseülekanne pilt-pildis saate isiklikuks puudutuseks. Skype'i integreerimine - tehke Skype'i videokõne abil lihtsaid jagatud ekraaniga intervjuusid ja näete, et teie külalised kuvatakse Ecamm Live'is kaamerate allikatena. Taasvoog - integratsioon Restream.

На твоем топчане возле правого уха, - проговорил очень тихий голос. - Ричард послал нас, чтобы устроить твой побег. но действовать мы должны .

Restreami vestluste liitmise sisseehitatud toe abil saab Ecamm Live kuvada isegi vestluskommentaare enam kui 20 platvormilt. Esita video - Levitage videofaili sissejuhatuste ja eelsalvestatud segmentide jaoks.

poletada kohu rasva loomulikult

Minu jaoks on üks olulisemaid omadusi see, et Ecamm Live'il on uskumatud juhtnupud, et saaksin oma seadeid reguleerida Logitech BRIO veebikaamera suumimine ja panoraamimine, heledus, temperatuur, varjund, küllastus ja Slimming Live.

Avalikustamine: ma olen ettevõtte sidusettevõte Ecamm Slimming Live ja Amazon ning lisan need lingid sellesse postitusse!

  • Marion Mizzi Wellbeing (Spa & Slimming Club) - High Street, Tas-Sliema, spa salongid, Valletta
  • Он стукнул по стене, и на середину комнаты вылетел светляк.

Doug on a Peaesineja ja turunduse avalik esineja. Ta on asepresident ja asutaja Highbridgeettevõte, mis on spetsialiseerunud ettevõtte ettevõtete abistamisele tehnoloogiainvesteeringute digitaalseks muutmiseks ja maksimeerimiseks, kasutades selleks Salesforce'i tehnoloogiaid.

Douglas on ka raamatu autor Ettevõtte blogimine mannekeenidele ja kaasautor Parem äriraamat.

Esimene nägemus elavast tegevusest Väike Merineitsi film on siin ja, kui vaatate, olge valmis vähe segi ajama.