Keystone kaalulangus

Seoses hiljutise puhumisega võlgneb Alberta valitsus avalikkusele rohkem teavet, sealhulgas teavet lekkinud naftakoguse, mõjutatud piirkonna, elusloodusele avalduva mõju, veekvaliteedi seire ja teabe esinemise põhjuste kohta. Ideaalne kehapilt muutub lääne meediaga kokkupuutel, märkisid teadlased. Tõmmake kühvel ja kaelarihm tagasi. Ja nüüd, aastat hiljem, on tekkimas uus konflikt. Traagiline on see, et täna, aastat hiljem, on meie rahvas taas valmis tallama õigusi India maadele. Punase pilve sõda lõppes

Blowout tekitab küsimusi tõrva-liivaõli Op-Ed kohta trateegili e naftavarude lõi pre ident Gerald Ford. Ta pani el Sisu Strateegilise naftavarude lõi president Gerald Ford.

Keystone kaalulangus

See artikkel ilmus algselt NRDC ajaveebi jaotuskilbis. Kuna uued tõendid näitavad, et tõrvaliiva kaevu puhumine on põhjustanud nafta lekkimist juba üle nelja kuu - saastunud suurel alal Kanada boreaalses metsas ja tapnud loomi - näitab uus aruanne, et Alberta reguleeriv süsteem tõrva ennetamiseks ja jõustamiseks - liivaoperatsioonid on lõdvad ja ebaõnnestuvad. Canadian Natural Resources Ltd. Primrose tõrvaliiva puurimistööde avalikustamist ei avalikustatud enne, kui anonüümne valitsusteadlane selle ajakirjandusse lekitas.

Keystone kaalulangus

Ema Jonesi artikli kohaselt algas lekkimine - millest on eraldunud vähemalt barrelit tõrva-liivaõli - alanud Käimasolev puhumine koos aruanne provintsi ebaõnnestunud reguleerimisprogrammi kohta, tõstatab küsimusi tõrvaliiva tööstuse järelevalve kohta - eriti arvestades, et Alberta valitsus ega ettevõte pole kinnitanud puhumise põhjust, lekkimise määra ega plaani mahavoolu peatamiseks.

Samuti tekitab see küsimusi selle konkreetse tõrvaliiva kaevandamise meetodi kohta, mida nimetatakse "in situ", mis on prognooside kohaselt domineeriv viis, kuidas tööstus tõrvaliiva ekstraheerib lähiaastatel.

Keystone kaalulangus

See kõrvalmõju rõhutab ka seda, et vaatamata välimusele vähem mõjuvale näole, on in situ tõrvaliiva arenguga seotud suured riskid. Pealegi on tõrvaliiva arendamine kohapeal oluliselt süsinikumahukam kui tõrvaliiva kaevandamine - see on Obama administratsiooni jaoks oluline kaalutlusõigus, kui ta teeb otsuse kavandatava Keystone XL tõrvaliiva torujuhtme üle. Primrose tõrvaliiva puurimisoperatsiooni kontrollimatu leke asub Cold Lake'i õhurelvade maandumisplatsil kus Kanada sõjavägi korraldab elava tule õppusi ning see on juba tapnud kümneid loomi, sealhulgas kopraid ja lonke.

Blowout tekitab küsimusi tõrva-liivaõli (Op-Ed) kohta

Lugu avalikkuse ette toonud Toronto Star ütles, et lekke tagajärjel eraldus üle barreli ligi gallonit bituumeni. Puhastustöödel Keystone kaalulangus kätte saadud vähemalt 26 tünni tõrvaliiva ja veesegu ning puhumine on reostanud ligi aakrit - ehk siis 75 jalgpalliväljaku suuruse ala.

Keystone kaalulangus

Tõrvaliivade puurimine nõuab kõrgsurveauru sissepritsimist sügavatesse reservuaaridesse, tekitades pragusid maa-alustesse geoloogilistesse koosseisudesse ja muutes maa sisuliselt ahjuks, et bituumen saaks sulatada. Vaatamata asjaolule, et nende kasvuhoonegaaside heitkogused on tavaliselt suuremad kui kaevandamisel, killustavad suured maad ja kasutavad tohutult vett, propageerib tõrvaliiva puurimistööstus sageli tõrvaliiva keskkonnasõbraliku meetodina kaevandamine.

Psühholoogia-Ja Vaimse Tervise-Uudised Väärarusaam takistab kaalulangust Hiljutine uuring, milles osales enam kui kolledži taotlejat, näitas, et enam kui kolmandik ei osanud oma kehakaalu täpselt teatada, samas kui ülekaalulised ja rasvunud mehed alahindasid oma kaalu sagedamini kui naised. Füüsilistel eksamitel registreeriti Mehhiko ülikooli 18—aastase kandidaadi pikkus, kaal ja kehamassiindeks KMI.

Hinnanguliselt pääseb 80 protsendile tõrvaliivadest ligi in situ või puurimismeetoditega. Anonüümne teadlane, kes levitas loo Kanada meediale, ütles: "Kõik [ettevõttes ja valitsuses] on selle pärast meeletu.

Me ei saa aru, mis juhtus.

Keegi ei saa tegelikult aru, kuidas selle lekkimist takistada või kui nad pole meetmeid paika pannud. Äsja loodud Alberta Energy Regulator andis Just sel nädalal näitab Kevin Timoney Treeline Ecological Researchi ja Peter Lee Global Forest Watch Canada uues aruandes laialt levinud probleeme keskkonnaseaduste rikkumiste jälgimise süsteemis suuremate lekete vältimiseks, nagu näiteks Albertas Cold Keystone kaalulangus.

Keystone kaalulangus

Põhjalikust leheküljelisest aruandest selgub, et vähem kui üks protsent tõrvaliivaoperatsioonide rikkumistest on täidetud. Uuringus hinnati üle Alberta keskkonnaseaduse rikkumist, kuid leiti, et 99 protsenti neist rikkumistest ei toonud kaasa trahve ega muid täitetoiminguid.

Väärarusaam takistab kaalulangust

Autorid märkisid, et Alberta keskkonnaalaste õigusaktide täitmise määr on Ameerika Ühendriikide omast tunduvalt madalam. Uuringu kohaselt oli Ameerika Ühendriikides puhta vee seaduse rikkumiste keskmine täitmise määr ajavahemikul — 16 protsenti, mis on Alberta bituumenliivade piirkonnas keskkonnakaitseliste määrade määr üle 17 korra suurem.

Kodu Muu Põlisameeriklaste jaoks on kavandatud torujuhe viimane rünnak Põlisameeriklaste jaoks on kavandatud torujuhe viimane Keystone kaalulangus ee on iroonia, mida Plain indiaanlaed ei kaotanud. Kui Kongre atub Keytone XL torujuhtme ehitue heakkiitmie poole - torujuhtme hääletut peetake peaaegu kindlak, kui vabariiklaed võtavad Sisu: See on iroonia, mida Plains indiaanlased ei kaotanud. Kui Kongress astub Keystone XL torujuhtme ehituse heakskiitmise poole - torujuhtme hääletust peetakse peaaegu kindlaks, kui vabariiklased võtavad mõlema maja täieliku kontrolli alla jaanuaris, kui mitte varem, - kui ma seda kirjutan, siis täna, Sand Creeki veresaun leidis aset kodusõja ajal, kuid erinevalt selle kümnendi esimesel poolel täheldatud seitsmekümneaastaste aastakümnete hulgast puudub sellel aastapäeval konföderatsiooni sõdurid ja kõik, välja arvatud mõned USA tavalised armee liidu väed. Sand Creekis tapeti Kagu-Colorado osariikides pesemata pesupesemisala, mis hõlmas ligi seeni ja Arapahot, kellest enamik olid naised ja lapsed.

Ja aruandes märgiti ka seda, et USA 50 osariigist olid Alberta kehvemad näitajad vaid kolmel osariigil. Aruandes kirjeldatakse üksikasjalikult kroonilisi rikkumisi, halba järelevalvet ja õigeaegse juurdepääsu pakkumist täpsele ja täielikule teabele.

Põlisameeriklaste jaoks on kavandatud torujuhe viimane rünnak

Aruandes käsitletakse ka standarditele mittevastavaid ohutusprotseduure, halba side- ja hädaolukorra lahendamist ning tööstuse ja reguleerivate asutuste hoolikat jälgimist. Aruande kohaselt on see toonud kaasa süsteemseid probleeme juhtimises, aruandluses, seires ja keskkonnakaitses Aruande autorid vaatasid ajavahemikul Väidetavaid rikkumisi või seaduste rikkumisi oli minimaalselt ja Alberta võttis täitetoiminguid Keystone kaalulangus protsenti ajast.

  1. Keystone Trapetsia lihas asub nukapiirkonnas ja rindkere seljaosas.
  2. Rasva poletamine ujumine
  3. 10 Foods, mis edendavad kaalulangust ja tervist

Enamik jõustamistoiminguid määras ainult väikesed rahalised karistused ning näib, et meedia tähelepanu ja avalikkuse kaasamine hõlbustasid jõustamismeetmeid.