Slimming rasedus

Toimeained: loodusliku surnumeremuda ekstrakt, patenteeritud CO2 tselluliidivastane kompleks, looduslik mentool, looduslik kamper, looduslik kofeiin, looduslike eeterlike õlide segu: piparmünt, greip, magus apelsin ja sidrun. Kasutada vaagna bänd, et saada oma vaagna tagasi kuju.

Kasutada kogu komplekt sünnitust toetavad vööd vähemalt 8 nädalat pärast sündi parimaid tulemusi.

Looduslike preemium-klassi eeterlike õlide erinevad kombinatsioonid koos patenteeritud tselluliidivastase toimeainete kompleksi Anti-Cellulite CO2 Complex ja Surnumeremuda ekstraktiga stimuleerivad vereringet ning aitavad taastada vereringet ja ainevahetust tselluliidist kahjustatud kudedes. Tänu verevoolu mahu suurenemisele kapillaarides tarnitakse kudedesse rohkem hapnikku ja toitaineid ning eemaldatakse jääkaineid, mis tagab kehavormi korrigeerivat efekti.

Kasutades hingav ja elastne silma, siis kontuurid ideaalselt ümber keha maksimaalse mugavuse. Seljas kiht kõhualune bänd on väga soovitatav. Kasutada vaagna bänd, et saada oma vaagna tagasi kuju.

Slimming rasedus

Miks kasutada kõhu turvavöö pärast sünnitust kõht ei muutunud väiksemaks, kohe pärast sünnitust, ja see võtab aega emaka tõmbuda, ja nõuetekohase kasutamise kõht vöö saab tõhusalt lühendada aega ja pinguta kõhu rasva. Selles etapis, kõht vöö on tõhus ja aitab emme taastada oma kuju ja usalduse nii kiiresti kui võimalik.

Kuidas seda kasutada paremini? Salendava efekti suurendamiseks katta võidega kaetud alad kilega või kasutada võiet mähiste alla nendetoime võimendamiseks.

Slimming rasedus

Hoia mitte rohkem kui minutit, vajadusel võib võide maha pesta. Pane mähised probleemsetele aladele, alustades jalgadest, ja kata kilega. Hoia mähiseid minutit.

Slimming rasedus

Eemalda mähised ja kanna soovi korral peale niisutavat kreemi. Mõjub hästi koos lümfi- või muu massaažiga. VEDU : 1.

Slimming rasedus

Koostamise Aeg : meil on vaja 35 tööpäeva jooksul valmistada oma, et vastavalt meie numberotellimused iga päev. Palun kontrollige oma aadressi, kui sa kirjutada aliexpress,kui soovite muuta enne me laeva neid välja,pange palun tähele, meie uaadress. Meie eesmärk on kliendi rahulolu!

Slimming rasedus

Tänu varu seisund ja ajalisi erinevusi, me valida, laeva oma kauba meie esimene vaba lao puhul, kiire tarne. Tagasiside on väga oluline, Me nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et meil oleks võimalik rahuldavalt lahendada oma probleeme.

Raseduse lõpuaja vaevused

See on võimatu, et tegelda küsimustega, kui me ei tea nende kohta! Palun võtke meiega ühendust: 1.

Slimming rasedus