Kaalulangus Questraniga, Kolesterooliravimite pildijuhend

Kolestüramiini võtmise ajal juua rohkelt vedelikke. Vaigususpensiooni pikaajaline rüüpamine või suus hoidmine võib põhjustada hammaste pinna muutusi, mille tulemuseks on värvimuutus, emaili erosioon või lagunemine; tuleb säilitada hea suuhügieen. Võtke kindlasti ravim nagu ette nähtud ja ärge lõpetage selle ilma arsti loata. Ehkki paljud restoranid ja tootjad reklaamivad tooteid kui transrasvavabu, sisaldavad koostisosad lühendatud osaliselt hüdrogeenitud taimeõli või hüdrogeenitud taimeõli sisaldava toidu puhul tõenäoliselt transrasvu. Kõrge kolesterooli sümptomid Kolesterooli kolesterooli normi ületamine veres ei pruugi ilmtingimata ilmneda sümptomeid, varases staadiumis on need tavaliselt asümptomaatilised. A: sapphappe sekvestrandid nagu Questran kolestüramiin võivad vähendada teiste ravimite imendumist; seetõttu tuleb kõiki teisi ravimeid, sealhulgas joodi, võtta vähemalt üks tund enne või neli tundi pärast Questran'i võtmist.

Klassifikatsioon

Patsientidel tuleb annust järk-järgult suurendada, et minimeerida fekaalse impaktsiooni tekke riski. Olemasoleva kõhukinnisusega patsientide algannus peaks olema 1 pakett või 1 kühvel üks kord päevas 5—7 päeva jooksul, suurendades seda kaks korda päevas, jälgides kõhukinnisust ja seerumi lipoproteiine, vähemalt kaks korda, 4—6-nädalase vahega. Kõhukinnisuse leevendamiseks tuleks soodustada vedeliku ja kiudainete tarbimise suurenemist ning aeg-ajalt võib osutuda väljaheite pehmendajaks.

Kui algannus on hästi talutav, võib annust vajaduse korral suurendada ühe annuse võrra päevas igakuiste intervallidega seerumi lipoproteiinide perioodilise jälgimisega.

fitone-moderno

Kui kõhukinnisus halveneb või soovitud ravivastust ei saavutata ühe kuni kuue annusega päevas, tuleks kaaluda kombineeritud ravi või alternatiivset ravi. Sümptomaatilise koronaararterite haigusega patsientidel tuleb erilisi jõupingutusi teha kõhukinnisuse vältimiseks. Laboratoorsed testid Seerumi kolesteroolitaset tuleb sageli määrata ravi esimestel kuudel ja seejärel perioodiliselt.

Seerumi triglütseriidide taset tuleks perioodiliselt mõõta, et tuvastada, kas olulisi muutusi on toimunud.

Related Content

Kartsinogenees ja mutagenees ning viljakuse kahjustamine Rottidega läbi Kaalulangus Lida uuringutes, kus kolestüramiinvaiku kasutati mitmesuguste soolefaktorite, näiteks rasva, sapisoolade ja mikroobifloora rolli uurimiseks tugevatest kantserogeenidest põhjustatud soolekasvajate tekkes, oli selliste kasvajate esinemissagedus kolestüramiinvaiguga töödeldud rottidel täheldati seda Kaalulangus Questraniga kui kontrollrottidel.

Paljude erinevate kasvajate kategooriate uurimisel olid kolestüramiinirühmas mõnevõrra enam levinud erinevad seedesüsteemi vähid. Väike arv ja mitu kategooriat takistavad järelduste tegemist. Arvestades asjaolu, et kolestüramiinvaik piirdub seedetraktiga ja ei imendu, ning ülalnimetatud loomkatsete valguses on LRC-CPPT kuueaastane uuringujärgne järelkontroll5patsiendipopulatsioon on lõpule viidud kokku 13,4 aastat uuringut pluss uuringujärgne järelkontroll ning kolestüramiiniga ravitud ja platseeboga ravitud patsientide seas ei ilmnenud olulist erinevust põhjuspõhise suremuse või vähi haigestumuse esinemissageduses.

Rasedus Raseduse kategooria C Rasedatel ei ole piisavalt ja hästi kontrollitud uuringuid.

Mis on kolestüramiin (prevalite & questran)?

Annus Kolestüramiin on saadaval kas pulbrina või närimistabelis. Pulbri vormi saab segada veega, mahlaga või piimaga või segada pehmetes toitudes, nagu puuviljad või supp. Kui kasutate riba vormi, tuleb kindlasti juua rohkelt vett.

Võtke kindlasti ravim nagu ette nähtud ja ärge lõpetage selle ilma arsti loata. Kolestüramiin ja kõrge kolesteroolitase Kolestüramiin on ioonvahetusvaik, mida soole ei saa imenduda.

Kolestüramiin - Questran

Sellel tasemel seostub see pöördumatult sapphapetega, mis valatakse peensoolde, takistades selle imendumist. Üleminek sapphappe sooladeks, mis toimub maksas, on ainus viis, mis kehal on ülemäärase kolesterooli kõrvaldamiseks.

Kui sile happed valatakse peensoolde, sapphappeid, mis kuuluvad sapi koosseisu, on osaliselt imendunud ja osaliselt elimineeritud roojaga. Siis on see, et kolestüramiin, mis suurendab sapphapete soolade väljaheidet, aitab vähendada imendumist ja seeläbi alandab plasma kolesterooli taset.

  • Piim rasva kadu
  • Kaalulangus toiduvalmistamise kana
  • Kolesterooliravimid: mida oodata südameravimitega - Tervis -
  • Leeliselise rasva kadu

Keha püüab tegelikult kahekordse kompenseeriva mehhanismiga taastada ravimi tõttu kaotatud sapphapete kogumi. Ühest piimast suureneb kolesterooli ja teiselt poolt LDL-i maksa retseptorite endogeenne süntees, et võtta see nendest plasma lipoproteiinidest ja lisada see sapphappe sooladesse.

Lõppkokkuvõttes on pärast kolestüramiini tarbimist veres kolesterooli vähenemine, mida osaliselt piirab endogeense sünteesi suurenemine.